Dovolenka s bábätkom, ako sa zbaliť?

CESTOVANIE ZVYKLO BYŤ DOBRODRUŽNÉ A JEDNODUCHÉ. ZBALILI STE SI OBĽÚBENÉ KÚSKY OBLEČENIA, KOZMETIKU A DVA PÁRY TOPÁNOK. KREDITNÁ KARTA A PAS SA POSTARALI O VŠETKO OSTATNÉ. TO SA VŠAK ZMENÍ, AK DO NÁŠHO ŽIVOTA PRÍDU DETI. CESTOVANIE JE ZRAZU DOBRODRUŽNÉ A … NEJEDNODUCHÉ! DOBRODRUŽSTVO ZAČÍNA UŽ U VÁS DOMA, KEĎ SA SAMI SEBA PÝTATE: ČO AK ZABUDNEM OBĽÚBENÚ HRAČKU? AKO ZVLÁDNEME CESTU? NA SCÉNU PRICHÁDZA STRES A ZHON. BALENIE VŠETKÝCH POTREBNÝCH VECÍ PRE BÁBÄTKO DÁ ZABRAŤ. 

ČO VŠETKO BUDETE POTREBOVAŤ A AKO NA NIČ NEZABUDNÚŤ? PORADÍME VÁM, AKO ZVLÁDNUŤ BALENIE NA DOVOLENKU S BÁBÄTKOM V POKOJI A BEZ STRESU. KEĎ SA BALÍTE NA RODINNÚ DOVOLENKU, MUSÍTE BYŤ  ORGANIZOVANÍ. POPRAVDE SUPER ORGANIZOVANÍ. A TO ZNAMENÁ LEN JEDNO – ROBIŤ ZOZNAMY! ZOZNAM S  JEDNOTLIVÝMI POLOŽKAMI VECÍ NA BALENIE  DOVOLENKY S BÁBÄTKOM JE NEVYHNUTNÝ. TAK AKO AJ MY, TAK AJ KAŽDÉ BÁBÄTKO POTREBUJE INDIVIDUÁLNY ZOZNAM NEVYHNUTNÝCH, JEDINEČNÝCH VECÍ NA HYGIENU, OBLEČENIE, KOZMETIKU A PODOBNE. MAMINY VEDIA, ČO NA ZOZNAME NESMIE CHÝBAŤ. MY SME SI PRE VÁS PRIPRAVILI TIPY NA TAKÉ VECI, KTORÉ VAŠU DOVOLENKU UĽAHČIA A SÚ VHODNÉ PRE KAŽDÉ BÁBÄTKO. POĎME NA TO!

NA DOVOLENKU ODPORÚČAME ZAOBSTARAŤ SI  KOČÍK, KTORÝ SPRÍJEMNÍ PRECHÁDZKY DOVOLENKOVÝCH DOBRODRUŽSTIEV. AKÝ KOČÍK BY TO MAL BYŤ? IDEÁLNE, AK JE CESTOVNÝ KOČÍK – MALÝ, ĽAHKÝ, SKLADOVATEĽNÝ, NO ZÁROVEŇ TICHÝ A ROBUSTNÝ. AK SA CHYSTÁTE NA DOVOLENKU LETECKY, ODPORÚČAME PRI VÝBERE KOČÍKA MYSLITE TAKTIEŽ NA DODATOČNÝ SKLADOVACÍ PRIESTOR.

POHODLNÝ A NIČÍM NERUŠENÝ SPÁNOK DOKÁŽE ZÁZRAKY

NERUŠENÝ SPÁNOK VÁŠHO BÁBÄTKA MIMO JEHO OBĽÚBENEJ POSTIEĽKY DOMA MÔŽE BYŤ NÁROČNÁ ÚLOHA PRE KAŽDÉHO RODIČA. ZABEZPEČTE VÁŠMU BÁBÄTKU POHODLNÝ SPÁNOK VĎAKA CESTOVNEJ POSTIEĽKE. TÁ BY MALA BYŤ PRAKTICKÁ, SKLADACIA, ĽAHKO PRENOSNÁ A BEZPEČNÁ. CESTOVNÉ POSTIEĽKY SÚ VYROBENÉ Z MATERIÁLOV, KTORÉ SÚ NA PRENOS POHODLNÉ A ĽAHKÉ. OKREM KVALITNÉHO SPÁNKU NA DOVOLENKE VÁM  POSTIEĽKA POSLÚŽI AKO PRAKTICKÁ DETSKÁ OHRÁDKA NA HRANIE.

NA POMOC PRICHÁDZAJÚ HRYZÁTKA

PREREZÁVANIE PRVÝCH ZÚBKOV DOKÁŽE BÁBÄTKÁ PORIADNE POTRÁPIŤ. POMOCNÍKOM PRE ZMIERNENIE BOLESTI SÚ HRYZÁTKO PRE DETI. MIERNIA BOLESŤ, CHLADIA, UKĽUDŇUJÚ A ZÁROVEŇ MASÍRUJÚ ĎASNÁ BÁBÄTKA. HRYZADLÁ MAJÚ RÔZNE FAREBNÉ A MATERIÁLOVÉ PREVEDENIA, TAKŽE ZASTÁVAJÚ AJ FUNKCIU HRAČKY A POMÁHAJÚ ROZVÍJAŤ MOTORIKU, ZRAK A SLUCH BÁBÄTKA. NA CESTY SÚ IDEÁLNYM RIEŠENÍM AKO BÁBÄTKO ZABAVIŤ. NEBOJTE SA POBALIŤ VIACERO DRUHOV HRYZADIEL, TIE SA NA DOVOLENKE  URČITE ZÍDU.

KABELKU NAHRAĎTE PRIESTRANNOU CESTOVNOU TAŠKOU

CUMLÍKY, VLHČENÉ VRECKOVKY, PLIENKY, MASTIČKY, FĽAŠTIČKY. TO VŠETKO NAPRATAŤ DO KABELKY DÁ NAOZAJ ZABRAŤ. ODPORÚČAME PRIESTRANNÚ CESTOVNÚ TAŠKU FAMILY BAG, KTORÁ S VAMI MÔŽE CESTOVAŤ NA DOVOLENKY, ALE VYUŽIJETE JU AJ PRI KAŽDODENNÝCH AKTIVITÁCH S DEŤMI.  S DIZAJNOVOU CESTOVNOU TAŠKOU FAMILY BAG SA UŽ NEMUSÍTE BÁŤ O NEDOSTATOK MIESTA.

BALENIE NA DOVOLENKU S BÁBÄTKOM JE O ČOSI NÁROČNEJŠIE, NO VĎAKA OVERENÝM TIPOM TO HRAVO ZVLÁDNETE.

ŠŤASTNÚ CESTU!