ELODIE DETAILS Klip na cumlík - Golden Vintage Flower

Neohodnotené
Značka: Elodie Details

Vlajkový produkt spoločnosti Elodie Details je jediný štýlový spôsob ako zabezpečiť, aby vaše dieťa malo čistý cumlík. Roztomilý alebo hravý, na bežné alebo sviatočné nosenie, výber je na vás.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1720
12,90 €
ELODIE DETAILS Klip na cumlík - Golden Vintage Flower
Neohodnotené
Značka: Elodie Details
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
tovaru
Väčšina tovaru skladom
Väčšina tovaru skladom
na odoslanie ihneď
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
nad 100€ do SR
Široký sortiment
Široký sortiment
dizajnového oblečenia a doplnkov pre deti

Vlajkový produkt spoločnosti Elodie Details je jediný štýlový spôsob ako zabezpečiť, aby vaše dieťa malo čistý cumlík. Roztomilý alebo hravý, na bežné alebo sviatočné nosenie, výber je na vás. Spoločnosť Elodie Details vynašla túto jedinečnú sponu na cumlík v roku 2005. Práve tento prvotný nápad ovplyvnil smerovanie celej spoločnosti. Aj v súčasnosti zostal najdôležitejším produktom. Elastický silikónový krúžok sa hodí na väčšinu cumlíkov na trhu a kovová spona bez obsahu niklu sa môže umiestniť na akúkoľvek časť oblečenia. Nezabudnite si vybrať vhodný cumlík značky Elodie Details v rovnakom prevedení.

Veľkosť: dĺžka 19 cm (bez krúžku a spony)/šírka 3,5 cm
Materiál: krúžok: silikón/stuha: polyester/spona: kov bez obsahu niklu
Bezpečnostná norma: EN-12586:2007 + A1:2011

 

Ak je špinavý, utrite pásik vlhkou handričkou s trochou mydla alebo teplou vodou s jemným čistiacim prostriedkom. Sponu vždy utrite do sucha, ak navlhne. Pri dlhodobom kontakte s tekutinami alebo vlhkosťou môže začať hrdzavieť.

Kovová spona je určená na pripevnenie iba k odevu a nemala by byť násilím pripínanie na silnejšie výrobky, ako je kočík alebo detské ležadlo, pretože by sa mohol poškodiť zatvárací mechanizmus.

Kvôli bezpečnosti vášho dieťaťa nikdy nedovoľte, aby vaše dieťa používalo klip na cumlík ako hračku alebo krúžok na hryzenie. Nikdy nepripevňujte sponu na šnúry, stuhy alebo iné voľné alebo obnoviteľné časti odevu. Pred každým použitím skontrolujte klip na cumlík a okamžite ho vyhoďte, ak sa na akejkoľvek časti výrobku objavia známky oslabenia alebo poškodenia.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: